Tomasz Kazubski

adwokat

Zajmuję się prowadzeniem sporów sądowych reprezentując przedsiębiorców. Działam głównie na terenie Śląska, ale chętnie przyjmuję ciekawe sprawy z terenu całej Polski.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

O mnie

Już w czasie studiów moje zainteresowania były kierowane w stronę prawa handlowego. Jednak w międzyczasie zdobyłem doświadczenie z wielu dziedzin, co obecnie procentuje.

Interdyscyplinarność przynajmniej na pewnym poziomie ułatwia podejmowanie decyzji. ostatecznie skoncentrowałem się na prawie gospodarczym i prawie karnym. Prowadzenie biznesu to często duże pieniądze, duża odpowiedzialność oraz skomplikowane procesy wymagające dużych umiejętności analitycznych.

Dotychczasowa praktyka zawodowa wskazuje, że nie mamy z tym problemów. Bardzo dobrze to widać na przykładzie opinii biegłych sądowych. Tam gdzie inni akceptują jej wnioski lub nie mają pomysłu jak ją podważyć jeżeli jest niekorzystna, my nie mamy z tym problemu i albo sąd od razu powołuje nowego biegłego albo każe nawet wielokrotnie uzupełniać opinie.

Zachęcam Cię do lektury bloga oraz komentowania postów, a w razie pytań czy wątpliwości do kontaktu ze mną. Wszystkie niezbędne dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt.