Kosze prezentowe dla pracowników – co powinno się w nich znaleźć?

company-people

Jakie gadżety reklamowe powinny znaleźć się pośród upominków dla pracowników? Z pewnością sprawdzą się rzeczy, które są po prostu przydatne. Wszyscy lubią prezenty, a praktyczne gadżety z nadrukiem to świetny sposób na to, żeby podarować pracownikom coś wyjątkowego i przy okazji za ich pośrednictwem reklamować swoje usługi, które mogą w ten sposób dotrzeć do większej liczny osób. 

Co ciekawego na prezent znajdziesz w ofercie Videodruk?

Gadżety firmowe na prezent – jakie powinny być?

Swoją markę budujesz nie tylko dzięki dobrej reklamie i właściwie przemyślanej strategii firmy, ale także przez działania zaangażowanych pracowników. Czy kosz prezentowy, w którym znajdują się gadżety firmowe to dobry pomysł? Z pewnością dzięki nim zyskasz dodatkową reklamę, a jeśli Twoje prezenty będą praktyczne, przydatne i efektowne, sprawisz nimi radość swoim pracownikom. 

Jakie cechy powinny mieć idealne na prezent gadżety z logo? Będą to:

  • wysoka jakość – prezent firmowy powinien być dobrej jakości, wykonany z trwałego materiału. Świadczy to nie tylko o tym, że szanujesz swoich pracowników, ale podkreśla też, jak dobrą marką jest Twoja firma;
  • przydatność – praktyczne i funkcjonalne prezenty sprawdzą się lepiej niż mało komu potrzebne przedmioty, które kurzą się na półkach. Podczas używania gadżetów firmowych automatycznie logo firmy wpada w oko wielu osobom, co jest dobrym sposobem na reklamę;
  • trwałość – materiały użyte do produkcji gadżetów reklamowych powinny być dobrej jakości, odporne na negatywne czynniki;
  • atrakcyjność wizualna – ładne i oryginalne gadżety z logo będą chętniej używane przez pracowników.

Wszystkie te cechy spełniają gadżety reklamowe od Videodruk. Posiadamy szeroką ofertę przedmiotów przydatnych w codziennym życiu, które dodatkowo charakteryzują się doskonałą jakością.

Co można podarować pracownikowi – pomysły od videodruk.pl

Jakie gadżety z nadrukiem spełniają wszystkie wymagania dobrego prezentu? Na stronie Videodruk znajdziesz ich sporo. Jednymi z najciekawszych i najchętniej otrzymywanych są:

  • koce reklamowe – koce jako gadżety firmowe? Oczywiście – to doskonały pomysł. Koc zawsze się przydaje, czy to wycieczka, piknik, wyprawa pod namioty, a nawet jako dodatkowe przykrycie w domu. Dodatkowo koc ma dużą powierzchnię, na której można zareklamować firmę. Efektowna grafika, piękna kolorystyka i jasność przekazu -to idealna reklama dla firmy. Koce od Videodruk mogą być różne: uniwersalne, nieprzemakalne, polarowe, moherowe. Zajrzyj i zobacz pełną ofertę: https://videodruk.pl/tekstylia/koce-reklamowe.
  • torby reklamowe z materiału – może nie są to najoryginalniejsze gadżety z logo, ale są za to najbardziej przydatne i najchętniej otrzymywane. Jak myślisz, dlaczego mnóstwo firm decyduje się na torby reklamowe jako gadżety firmowe? Ponieważ są niezwykle praktyczne – wielorazowe, efektowne wizualnie, łatwo je wyprać, przydają się na zakupy i krótkie wycieczki. Poza tym, są jednym z najlepszych nośników reklamowych. Zobacz nasze propozycje: https://videodruk.pl/tekstylia/torby-reklamowe/torby-bawelniane.
  • bluzy – gadżety z logo to także ubrania, jak koszulki czy właśnie bluzy. Modne, wygodne, o różnych fasonach, idealne na spacer, wycieczkę, do uprawiania sportu. Zobacz nasze bluzy tutaj – https://videodruk.pl/tekstylia/odziez-reklamowa/bluzy.

Oczywiście to nie wszystko, co przygotowaliśmy dla Ciebie, sprawdź pełną ofertę!


Więcej wpisów